چرا وردپرس؟

وردپرس2

چرا وردپرس؟

ما در این مقاله قصد داریم تا نقاط قوت این سایت ساز قدرتمند را برای شما که به تازگی میخواهید از آن استفاده کنید شرح دهیم تا بدانید چرا میگوییم وردپرس محبوب ترین پلتفرم طراحی سایت در جهان است همراه ما باشید.

!  اگر شناخت وردپرس را نمیدانید ما به شما توصیه می کنیم مقاله وردپرس چیست؟آشنابی با انواع CMS ها رو بخونید.

۱.این CMS کاملا رایگان است.

آموزشطراحی وب سایت رایگان با وردپرس وقتی زیباتر می شود که بدانید تعداد نامحدودي از قالب هاي رایگان براي وجود دارد. از منابع رایگان آن میتوان به منبع پوسته وردپرس فارسی و از منایع پولی آن می توان به وب سایتthemeforest  اشاره نمود.
نکته دیگر آنکه این CMS یک جامعه برزگ از طراحان وبسایت را دارد که در دل همین مردم هستند و تعدادی از آنها با شرکت های گوناگون کار میکنند و عده ای هم در خانه هایشان مشغول به کار هستند.

 در قالب هاي موجود وردپرس با کمی گشت و گذار می توانید خلاقانه ترینطراحی وبسایتها را ببینید و از میان آن قالب ها براي خود دانلود کنید.همراه با بسیاري از پوستهها و تمهاي زیبا که میتوانید انتخاب کنید. وب سایت زیبا پلاسیک نیز بر روی قالب وردپرسی است که توسط تیم ما ساخته شده است.

! اگر همیخواهید بیشتر با نمونه کار های ما آشنا شوید میتوانید وارد صفحه نمونه کار ها شوید.

۲.این CMS براي تازه کاران عالی ست!

اگر شما میتوانید در ورد مایکروسافت مطلب بنویسید پس می توانید محتواي وبسایت خود را در وردپرس هم وارد کنید. شما می توانید باافزونه هاي وردپرس،وبسایت خود را گسترش دهید و تقریبا هر امکاناتی درساخت وبسایتخود نیاز داشته باشید از پلاگین هاي وردپرس به صورترایگان استفاده کنید.باپلاگینهایاهمان افزونههاشماقادر به اضافهکردنفرمهايتماس، فرم هاي اشتراك، گالري عکس وبرايوبسایتتان خواهیدبود.بسیارساده است، نه؟

معمولا قالب هاي آماده این cms رسپانسیو خواهند بود

یعنی براي موبایل، تبلت و رایانه بهینه شده اندپس بدون استخدام یک طراح وبسایت، میتوانید به صورت همزمان نسخه موبایل و تبلت سایت خودرا داشته باشید.


۴
.وردپرس برايسایتهايکوچکیابزرگ؟

اگر صاحب شغل هستید و به براتون سواله که نیاز شما رو بر طرف میکند یا نه باید بگوییم :بله ، صاحبین تمامی مشاغل از وبلاگ هاي عمومی تا سایتهاي شرکتیزیبا و فروشگاه هاي آنلاین، وردپرس میتوانددرهرنوع ازطراحی وب سایتبهترین پبت فرم انتخابی شما باشد. وردپرس توسطeBay، موزیلا، رویترز،CNN،گوگل و  حتی ناسا استفاده می شود.

۵. بسیار عالی و آپدیت می باشد.

این سیستم مدیریت محتوا(CMS)در کشور ما نماینده رسمی دارد و تمامی نسخه هاي آن به صورت رایگان در وب سایت وردپرس فارسی قرار می گیرد.

۶.پشتیبانی وسیع و جامعه بزرگ برنامه نویس براي کمک به گسترش این CMS محبوب.

بخاطر استفاده بسیاري از مردم از این پلت فرم (وب مستر ها، وبلاگ نویسان، توسعه دهندگان تم و سازندگان
پلاگین)،پیداکردن کمک سریع هنگامی که شما به مشکلی بخورید خیلیراحت میشود.بهترینجابراي این
کارانجمن وردپس فارسیاست.

!ما در این مقاله سعی کردیم تا جامع ترین سوال ها و دلایل استفاده از  WordPress را براتون توضیح بدیم تا بتونید شما هم ازش بهره مند بشید

توصیه من این است که اگر شما به دنبال کتاب آموزشطراحی سایتنیز میگردید، کتابی را بخرید که آموزشساخت وبسایتبا وردپرس را داده باشد.

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقاله های آرکین وب

دسته بندی مقالات

دسته بندی مقالات